Skarby Ciecierzyna


#1 2009-02-25 10:32:14

 Ewa73

Nowy użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 1
Punktów :   

Szukam krewnych i przodków-Nasutów, Dys, Nowy dwór...

Moi pradziadkowie to Jan Tarnowski i Antonina Tarnowska zd. Caban (1894-1984) .Prababcia Antonina Caban miała rodzeństwo-siostry: Zofię Grzesiak (1886-1974, bezdzietna, wyjechała do USA i tam zmarła) i Katarzynę Barwińską (miała dzieci, ale nie znam ich imion) oraz brata Franciszka Cabana (nic o nim nie wiem). Pradziadek Jan Tarnowski też miał rodzeństwo, ale mało wiem na ten temat. Miał siostrę Anielę, ale nie wiem, czy była ona zamężna.

Moi inni pradziadkowie Antonina Chołost (zd. Sadurska) i Władysław Chołost. Po śmierci pradziadka Chołosta prababcia wyszła po raz drugi za mąż za Lipskiego(wdowca z dziećmi z pierwszego małżeństwa), ale nie miała z nim dzieci. Prababcia Antonina Sadurska miała rodzeństwo, ale niewiele wiem na ten temat. Napewno jedna z jej sióstr miała na imię Wiktoria (niezamężna, bezdzietna) i mieszkała w Tomaszowie.  Była jeszcze co najmniej jedna siostra-ciocia Rajchowa (nie wiem, czy pisownia poprawna) oraz druga siostra lub brat. Wiem to na pewno, ponieważ siostra prababci (lub bratowa?) była chrzestną mojej matki. Osoba ta mieszkała w Nasutowie. Pradziadek Władysław Chołost też miał rodzeństwo, ale niestety nie znam ich imion.

Szukam wnuków i prawnuków wszystkich wymienionych przeze mnie osób. Cała rodzina mieszkała w województwie lubelskim, m. in. w miejscowościach: Nasutów, Dys, Nowy Dwór (inne pobliskie miejscowości też niewykluczone). Większość z moich zmarłych krewnych leży na cmentarzu w Dysie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpprz.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.brygadapapysmerfa.pun.pl www.blodcore.pun.pl